Dan HB 2023 01Središnji dio svečanosti obilježavanja Dana hrvatskih branitelja Brodsko-posavske županije održan je 16. rujna 2023.g. u Slavonskom Brodu 

U ranim jutarnjim satima program je započeo Likovnom kolonijom hrvatskih branitelja "BOJE HRVATSKE NIKADA NE BLIJEDE". 

U kapeli Svete Ane održana je sveta misa zadušnica za sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje. Nakon svete mise položeni su vijenci i upaljenje su svijeće kod spomenika poginulim i nestalim hrvatskih braniteljima u Domovinskom ratu.

Po završetku službenog protokola za sve goste, članove obitelji poginulih i nestalih hrvatskih branitelja, te za sve nazočne hrvatske branitelje uprilićen je svečani ručak u Domu HVIDR-a Slavonski Brod.

Obilježavanje Dana hrvatskih branitelja Brodsko-posavske županije potpomognuto je od strane Hrvatske Pošte. 

Dan HB 2023 02

Dan HB 2023 01