Vocin 1Udruga 108. brigade ZNG RH, organizirala je ovogodišnji odlazak predstavnika braniteljskih i stradalničkih udruga iz Slavonskog Broda na 9. Hodočašće hrvatskih branitelja, Hrvatske vojske i policije "Gospi Voćinskoj", koje je održano 13. prosinca 2017. u Voćinu.

Uz mnoštvo hrvatskih vojnika, policajaca, predstavnika braniteljskih i stradalničkih udruga i hodočasnika iz cijele Hrvatske, po hladnom, tmurnom i kišovitom vremenu, uz članove Udruge 108. brigade ZNG RH Slavonski Brod predvođenih svojim predsjednikom Pavom Naletilićem, na 9. hodočašću u Voćinu, sudjelovali su i članovi Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata policije Brodsko-posavske županije, te članovi Udruge HVIDR-a Slavonski Brod i članovi Udruge specijalne jedinice policije u obrani Domovine "ŠAP" Slavonski Brod.

{backbutton}

Vocin 2

Vocin 3

Vocin 4

Vocin 5

Vocin 8

Vocin 9

Vocin 10

Vocin 1

{backbutton}