Prskalo Vlado 01Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 61. godini života napustio još jedan domoljub i hrvatski vitez, VLADO PRSKALO iz Starog Slatinika, dragovoljac Domovinskog rata i nekadašnji pripadnik 108. brigade ZNG RH.

Posljednji ispraćaj našeg brata po oružju biti će u subotu, 28. siječnja 2023.g. u 15:00 sati na Mjesnom groblju u Starom Slatiniku.

Hvala ti na svemu i laka ti bila hrvatska gruda koju si neizmjerno volio! Počivao u miru Božjem!

Vukovac Sanja 01Ovim putem javljamo tužnu vijest da nas je u 58. godini života napustila dragovoljka Domovinskog rata i hrvatska braniteljica SANJA VUKOVAC iz Slavonskog Broda, nekadašnja pripadnica 108. brigade ZNG RH.

Posljednji ispraćaj naše sestre po oružju biti će u subotu, 28. siječnja 2023.g. u 11:00 sati na Gradskom groblju u Slavonskom Brodu.

Hvala ti Sanja na svemu i laka ti bila hrvatska gruda koju si neizmjerno voljela! Počivala u miru Božjem!

Bukovlje domjenak 01U Bukovlju održan svečani božićni domjenak Ogranka Udruge 108. brigade ZNG

Članovi Udruge 108. brigade ZNG RH su 28. prosinca 2022. godine organizirali svečani božićni domjenak Ogranaka Bukovlje uz pomoć svojih vrijednih članova udruge Josipa Petrovića, Josipa Vidakovića i Antuna Drčelića.

Zahvaljujemo se svima koji su se odazvali našem pozivu i svojom nazočnošću uveličali naš svečani domjenak.

108 Cestitka 2023